O MNIE

Piłka nożna to całe moje życie, moja pasja. Po kilku latach pracy jako trener w Polsce, uznałem, że trzeba zrobić kolejny krok do przodu jakim był wyjazd do Bilbao. Hiszpania to bez wątpienia kraj w którym futbol ma zupełnie inny wymiar.  Dlatego też uważam to miejsce jako najlepsze na świecie do rozwoju dla trenera.

Zacząłem prace jako trener w klubie UKS Varsovia jako asystent drużyny U-12, a następnie U-19. Po dwóch latach zdobywania cennych doświadczeń, dostałem szansę samodzielnej pracy z drużyną U-17. Pierwszy rok w Hiszpanii  to praca z drużyną SD Deusto U-16. Następne dwa sezony to kolejny krok do przodu, czyli zespoły FT Askartza U-18 oraz SD Deusto U-13. Ostatni etap to praca w klubie CD Laudio jako I trener drużyny U-19 oraz asystent w zespole seniorów. Obecnie pracuję jako I trener drużyny rezerw Sestao River Club.

Ukończyłem dwie uczelnie wyższe: Akademię Wychowania Fizycznego (kierunek: wychowanie fizyczne) oraz Szkołę Główną Handlową (kierunek: zarządzanie). Posiadam licencję trenerską UEFA PRO.

Oprócz zdobytego wykształcenia, dążę do nieustannego rozwoju czego efektem są liczne staże oraz praktyki, m.in. : Athletic Bilbao, FC Sevilla, Osasuna Pampeluna, Granda CF, Dinamo Zagrzeb, Sparta Praga.

Stworzona przeze mnie strona ma na celu przedstawienie hiszpańskiego futbolu, tak aby każdy osoba mogła dowiedzieć się przydatnych rzeczy, które można wykorzystać do pracy trenera.