Trenuj w Kraju Basków

Ruszam z nowym projektem! Oprócz licznych staży trenerskich, tym razem, to wyselekcjonowani zawodnicy będą mieli możliwość doświadczyć futbolu w Kraju Basków.

Region ten jest wyjątkowy i można go porównać do Oxfordu wśród piłkarskich uniwersytetów. Rzadko kiedy znajdziemy drugie takie miejsce na świecie, aż tak bardzo przesiąknięte futbolem. Niespełna 3 mln mieszkańców i kilkaset klubów, które stanowią napęd dla całego procesu szkoleniowego co roku dostarczając nowych wychowanków.

Projekt „trenuj w Kraju Basków” to niepowtarzalna okazja podniesienia swoich umiejętności piłkarskich w wyjątkowych warunkach.  Podczas tygodniowego wyjazdu każdy z uczestników popracuje nad wybranymi koncepcjami taktycznymi w trakcie treningów indywidualnych. Ponadto, zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w treningu grupowym w wybranych klubach w Kraju Basków. Wszystko to połączone z codzienną analizą oraz rozmowami indywidualnymi, tak aby jak najwięcej wyciągnąć z tego wyjazdu. Dodatkowo, zaplanowane są również inne atrakcje, m.in. wizyta na stadionie San Mames czy mecz La Liga.

 

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie

Bilet lotniczy w obydwie strony

Wyżywienie (3 posiłki dziennie)

Transport na miejscu w Hiszpanii

Treningi indywidualne

Analizy zachowań boiskowych

Treningi grupowe w wybranych klubach z Kraju Basków

Bilety wstępu na zaplanowane mecze piłkarskie

Wizyta na stadionie San Mames

Certyfikat uczestnictwa

 

Obowiązek posiadania certyfikatu szczepienia COVID lub wykonania testu PCR we własnym zakresie. Zależy mi na tym, żeby był to wyjazd o charakterze kameralnym, tak aby wyjazd był jak najbardziej korzystny dla uczestników. Dlatego też, ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt skierowany jest dla zawodników z rocznika 2005 oraz starszych.

Chcesz wziąć udział w projekcie „Trenuj w Kraju Basków” ? Napisz maila na adres: kontakt@futbolespanol.pl.

W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt pod nr +48 664 932 303.

Więcej od: Aleksander Kowalczyk

Trenuj w Kraju Basków

Ruszam z nowym projektem! Oprócz licznych staży trenerskich, tym razem, to wyselekcjonowani...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *