Kurs “Zawodnik jako taktyka indywidualna”

Piłka nożna to sport zespołowy, ale w wielu sytuacjach to właśnie indywidualności decydują o przebiegu losów spotkania. Co więcej, aby poprawić naszą drużynę, warto skupić się nie tylko na aspektach grupowych, ale również na indywidualnych. Jeśli poprawimy każdego zawodnika z osobna, wartość całego zespołu również wzrośnie. Podobnie jak w NBA, piłka nożna idzie w kierunku indywidualizacji. Liczne sztaby trenerskie zwracają coraz to większą uwagę w procesie treningowym na jednostkę. Już w niedalekiej przyszłości dojdziemy do sytuacji, w której to na jednego zawodnika przypada jeden trener, tak aby w jak największym stopniu zadbać o specjalizację na danej pozycji.

Zarówno w życiu jak i w piłce nożnej, ważne jest, aby mieć prawidłowe nawyki. Dzięki nim, jesteśmy bardziej efektywni i wszystko staje się dużo prostsze. Dlatego też, w procesie szkoleniowym warto wyposażyć zawodników w prawidłowe nawyki, które pomogą im wejść na wyższy poziom. Aspekt ten ma duże znaczenie w koszykówce, piłce ręcznej, a w piłce nożnej jest niedoceniany.

Serdecznie zapraszam wszystkich trenerów na kurs online pt. „Zawodnik jako taktyka indywidualna”! To właśnie tutaj poznasz indywidualne koncepcje na poszczególnych pozycjach. Ponadto, dowiesz się jak wdrażać taktykę indywidualną w swojej codziennej pracy oraz jak wkomponować danego zawodnika do swojego zespołu. Wszystko to, poparte materiałami wideo zawodników z najwyższej półki oraz przykładowymi ćwiczeniami, do których każdy z uczestników będzie miał dostęp. 3 tygodniowy kurs online „Zawodnik jako taktyka indywidualna” to kompleksowa wiedza, dzięki której każdy z trenerów pomoże wejść swoim zawodnikom na jeszcze wyższy poziom. Łącznie 10 zajęć, tak aby szczegółowo omówić każdą z pozycji.

 

PROGRAM KURSU:

  1. Wprowadzenie (wyjaśnienie idei taktyki indywidualnej, aspekty na które warto zwrócić uwagę, klasyfikacja poszczególnych pozycji)

 

  1. Omówienie pozycji bramkarza (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji środkowego obrońcy (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji bocznego obrońcy (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji środkowego pomocnika (6) (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji środkowego pomocnika (8) (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji środkowego pomocnika (10) (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji skrzydłowego (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Omówienie pozycji napastnika (kluczowe koncepcje w ataku i obronie, rola w danej drużynie, fragmenty wideo, przykładowe ćwiczenia)

 

  1. Część praktyczna (zadanie do zrealizowania dla każdego uczestnika kursu na podstawie omawianych treści)

 

Cena: 250 zł


Czas trwania kursu: 3 tygodnie dostępu do materiału

 

Zgłoszenia na adres mailowy: kontakt@futbolespanol.pl, podając imię i nazwisko oraz nazwę klubu.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod numer telefonu: +48 664 932 303.

 

 

 

 

 

 

Więcej od: Aleksander Kowalczyk

Trenuj w Kraju Basków

Ruszam z nowym projektem! Oprócz licznych staży trenerskich, tym razem, to wyselekcjonowani...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *