Fútbol Español on tour

Przez cały lipiec będę jeździł po Polsce, napotykając ludzi o tej samej pasji, zamiłowaniu do hiszpańskiej piłki. W zeszłym roku odwiedziłem 11 ośrodków piłkarskich, przemierzając łącznie 5054 km (Cracovia Kraków, Fundacja Megamocni, Antares Zalasewo, Gavia Choszczno, Pogoń Szczecin, WBS Warszawa, KA 4 resPect, DKS Dobre Miasto, Salis CRI, Sportowa Inicjatywa Warmia, Olimpijczyk Kwakowo). Tym razem postaram się pobić ten wynik, tak, aby hiszpańska metodologia dotarła do jeszcze większej ilości osób.

„Fútbol Español on tour” to projekt skierowany do wszystkich osób, które chcą zagłębić się w hiszpańską metodologię treningu. Jest to wyjątkowa okazja, gdyż uczestnicy zdobędą wiedzę na temat procesu szkoleniowego i dodatkowo wszystko odbędzie się na polskim podwórku. Istnieje możliwość zorganizowania treningu zarówno grupowego jak i indywidualnego. Oprócz tego, tak aby połączyć teorię z praktyką, jest również opcja przeprowadzenia warsztatów szkoleniowych dla trenerów.

W celu ustalenia szczegółów bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numer: +48 664 932 303 lub pod adres mailowy: kontakt@futbolespanol.pl.

Więcej od: Aleksander Kowalczyk

Trenuj w Kraju Basków

Ruszam z nowym projektem! Oprócz licznych staży trenerskich, tym razem, to wyselekcjonowani...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *