Treningi według hiszpańskiej metodologii

Ruszam z nowym projektem! Tym razem będę prowadził treningi według hiszpańskiej metodologii w całej Polsce. Szczegóły poniżej:

Już dawno nie miałem tak długiej przerwy bez treningów, dlatego też, chciałbym nadrobić ten czas w okresie wakacyjnym przed rozpoczęciem następnego sezonu z moją nową drużyną w Bilbao. Po kilku miesiącach kwarantanny w Hiszpanii, wielu godzinach refleksji, do głowy przyszły mi nowe pomysły, które chciałbym zrealizować na boisku. To nie teoria, a właśnie praktyka jest najważniejsza w zawodzie trenera.

Oferuję profesjonalne treningi w zależności od indywidualnych potrzeb danego gracza, grupy zawodników bądź całych zespołów. Jakie elementy gry chcecie poprawić? W czym widzicie swoje słabe strony? Czy może jesteście ciekawi nieco innego podejścia do treningu? Doświadczenie hiszpańskiej metodologii pracy, spojrzenie osoby z zewnątrz oraz zwrócenie uwagi na nietypowe nawyki, z pewnością wniesie kilka nowych elementów do waszego piłkarskiego warsztatu.

Treningi mogę organizować nie tylko na terenie Warszawy, ale również całej Polski. Zarówno treningi indywidualne, w mikro grupach oraz dla całych zespołów. Będę w Polsce do początku sierpnia, także zamierzam poświęcić miesiąc czasu na ten projekt. Kwestia dogadania się i umówienia się na określony termin. Zgłoszenia na adres mailowy: kontakt@futbolespanol.pl, podając imię i nazwisko oraz nazwę klubu. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod numer telefonu: +48 664 932 303.

 

Więcej od: Aleksander Kowalczyk

Treningi według hiszpańskiej metodologii

Ruszam z nowym projektem! Tym razem będę prowadził treningi według hiszpańskiej metodologii...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *