Kurs “Scenariusze gry”

Już jest dostępny mój autorski projekt pt. „Scenariusze gry”. Kurs ten to efekt moich ostatnich przemyśleń oraz refleksji podczas kwarantanny w Bilbao. Ostatnio dużo rozmawiam z przedstawicielami hiszpańskiej piłki i chciałbym podzielić się moimi wnioskami. W jaki sposób patrzeć na piłkę? Jakie elementy wpływają na grę? Co to znaczy dobrze grać w piłkę? Jak sklasyfikować poszczególne momenty w grze?

O co w tym chodzi? Uważam, że zarówno w Polsce jak i na świecie brakuje treści o tej tematyce. Kurs ten to zbiór rozwiązań taktycznych na określone sytuacje boiskowe. Na przykład: jak stworzyć zagrożenie drużynie, która jest wycofana na połowie własnej, a w naszym zespole nie dysponujemy zawodnikami do gry kombinacyjnej? W jaki sposób skutecznie realizować wysoki pressing w przypadku gdy przeciwnik gra bezpośrednio? Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę? Jak trenować te elementy? Odpowiedzi na te oraz na wiele innych pytań znajdziecie w 3-tygodniowym kursie online. Łącznie 10 spotkań, tak aby szczegółowo porozmawiać na temat poszczególnych rozwiązań taktycznych.

 

PROGRAM KURSU:

1. 11.05. Wprowadzenie (wyjaśnienie idei scenariuszy gry, kluczowe elementy, klasyfikacja poszczególnych momentów w grze)

 

2. 12.05. Omówienie scenariuszy ofensywnych na połowie własnej (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

3. 13.05. Omówienie scenariuszy ofensywnych na połowie własnej (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

4. 15.05. Omówienie scenariuszy ofensywnych na połowie przeciwnika (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

5. 18.05. Omówienie scenariuszy ofensywnych na połowie przeciwnika (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

6. 20.05. Omówienie scenariuszy defensywnych na połowie własnej (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

7. 22.05. Omówienie scenariuszy defensywnych na połowie własnej (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

8. 25.05. Omówienie scenariuszy defensywnych na połowie przeciwnika (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

9. 27.05. Omówienie scenariuszy defensywnych na połowie przeciwnika (sytuacje taktyczne, wybrane koncepcje, przykładowe ćwiczenia)

 

10. 29.05. Podsumowanie przedstawionych zagadnień podczas kursu

Start każdego spotkania o 20 00, godzina zegarowa na omówienie wybranych zagadnień, a następnie czas na zadawanie pytań.

 

Cena: 250 zł
Termin: 11.05.2020r.-29.05.2020r.

Zgłoszenia na adres mailowy: kontakt@futbolespanol.pl, podając imię i nazwisko oraz nazwę klubu. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, pierwsze zajęcia już w najbliższy poniedziałek. Po potwierdzeniu zgłoszenia, każda z osób uzyska dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod numer telefonu: +48 664 932 303.

 

Więcej od: Aleksander Kowalczyk

Kurs „El Fußball Coaching”

Kurs „El Fußball Coaching” to wyjątkowa okazja na zapoznanie się z metodologią...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *